LED apšvietimo valdymo sistemos

LED apšvietimo valdymo sistemos

Nuotraukos autorius:Ihor Saveliev

Paprasčiausias apšvietimo valdymas – vienpolis jungiklis, kuriuo galėsite klavišo paspaudimu įjungti arba išjungti įrengtą apšvietimo sistemą. Žinoma, jei norite, kad šviestuvai būtų valdomi automatiškai arba bent jau išmaniuoju būdu, galite rinktis įvairiausius valdiklius.

Vienas paprastesnių automatinio valdymo pavyzdžių – foto rėlė. Tai prietaisas idealiai tinkantis valdyti apšvietimo sistemas, kai apšvietimas yra įjungiamas sutemus ir išjungiamas išaušus. Patogūs valdymo reguliatoriai leis nustatyti, kokio lygio sutemos ar išaušimo reikia, kad jungiklis sureaguotų.

Klientams dažniausiai kombinuojamas variantas yra foto rėlė ir paprastas vienpolis jungiklis, kuris veikia kaip priverstinis išjungimas, t. y.  Jūs galėsite išjungti apšvietimo sistemą su visa foto rėle, kai Jums pastogės apšvietimas turi automatiškai neįsijungti.

Montuojant foto rėlę svarbu pasirinkti tinkamą vietą, prietaisas neturėtų gauti nenatūralios šviesos, tokios kaip gatvių apšvietimas, šviesa sklindanti per namų langus, ar pačio pastogės apšvietimo. Rekomenduojamas tamsus namo pakalimo kampas, tokiu atveju foto rėlė reaguos tik į natūralią šviesą ir suveiks tiksliai sutemus bei išsijungs išaušus.

Rinkoje rasite įvairių foto rėlių , mūsų patikrintos ir jau keletą metų naudojamos STEINEL NightMatic 2000 foto rėlės. Šio modelių foto rėlių būna juodos ir baltos spalvos.

Ieškantys sudėtingesnių valdymo sistemų, gali su mumis susisiekti, sekame visas elektros sistemų valdymo naujienas. Galime Jus pakonsultuoti dėl įvairių internetinių WIFI valdiklių, apšvietimo sistemos surišimo su Google Home arba Alexa išmaniųjų namų valdymo sistemomis, įvairių mobiliųjų programėlių ar pultelių panaudojimo valdant LED apšvietimą.

Jei neradote reikiamos informacijos, susisiekite su mumis, pasistengsime atsakyti į Jūsų klausimus!

Mūsų kontaktų forma

Dalintis


Ką tik pridėjote šią prekę į krepšelį: