Įgyvendinti projektai

Didžiuojamės mūsų atliktais DARBAIS!

Nuolat atnaujiname informaciją ir dalinamės fasado apšvietimo projektais, kuriuos įgyvendinome mes arba mūsų klientai, įsigiję Pakalimas.lt LED šviestuvus fasadui apšviesti.

Stengiamės tobulėti kartu su mūsų klientais, atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir siekiame sukurti fasadinių LED šviestuvų pasiūlymą, kuris tenkintų Jūsų poreikius. Ieškome fasado apšvietimo naujienų bei dalinamės informacija apie jų montavimo ypatumus.

10 metai pirmiesiems pakalimams

Pirmuosius projektus įgyvendinome prieš 10 metų, jau tada žinojome, kad tai taps išskirtinia namų puošmena.

Klientų pamėgti ir įvertinti

Džiaugiamės galėdami dalintis klientų teigiamais atsiliepimais. Siekiame, kad klientai rastų dėl ko užsuko į Pakalimas.lt

FASADO PAPUOŠIMUI

1W LED Šviestuvai

Švelnus fasado apšvietimas.
Bendras perimetro apšvietimas

1W galios LED šviestuvai montuojami 0.5 - 1.5 m. tarpais. Dažniausiai 1W LED šviestuvus pakalimams klientai renkasi norėdami papuošti fasadą ir sukurti foninį apšvietimą. Skoningas ir subtilus apšvietimas pagyvina objekto fasadą ir sukuria unikalų vaizdą.

1W šviestuvai pakalimuose


RYŠKESNIS APŠVIETIMAS

3W LED Šviestuvai

Platesnis perimetro apšvietimas.
Ryškesnis fasadas ir vientisesnis šviesos sklidimas.

3W galios LED šviestuvai montuojami 1 - 2 m. tarpais. Dažniausiai 3W LED šviestuvus pakalimams klientai renkasi norėdami sukurti bendrą perimetro apšvietimą. Puikus pasirinkimas norint apšviesti terasą ar įėjimą į namus. Pakreipiami LED šviestuvai, leidžia koreguoti šviesos sklidimo kryptį ir sukurti kiekvieno objekto individualų apšvietimo sprendimą.

3W šviestuvai pakalimuose